Navigácia

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
RNDr. Vladimír Korček Rozvrh
Riaditeľ
riaditel@soszke.sk
 
 
Ing. Jana Lenhardtová Rozvrh
Zástupkyňa
lenhardtova@soszke.sk
 
 
PaedDr. Eva Wienerová Rozvrh
Zástupkyňa
Vedie krúžok: Turistický
wienerova@soszke.sk
 
 
Bc. Denis Bahtijarevič Rozvrh
Majster
bahtijarevic.denis@soszke.sk
 
 
Mgr. Gabriela Briančinová Rozvrh
Triedna učiteľka: III.KM
25.gabriela@gmail.com
 
 
Mgr. Jaroslav Číkoš Rozvrh
Triedny učiteľ: I.A
 
 
Bc. Branislav Drabina Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Futbalový
drabina.branislav@soszke.sk
 
 
Mgr. Erika Galociová Rozvrh
Triedna učiteľka: I.VE
Triedna učiteľka: II.ME
Triedna učiteľka: II.VE
Triedna učiteľka: III.A
galociova@centrum.sk
 
 
Bc. Patrik Halaj Rozvrh
Majster
halaj.patrik@soszke.sk
 
 
Bc. Ľudmila Henzelyová Vychovávateľka
henzelyova.ludmila@soszke.sk
 
 
Mgr. Lucia Homzová Rozvrh
Učiteľka
homzova.lucia@soszke.sk
 
 
Ing. Anna Keltošová Učiteľka
annakeltosova@gmail.com
 
 
Bc. Peter Kočiš Rozvrh
Majster
kocis.peter@soszke.sk
 
 
Mgr. Peter Komár Rozvrh
Majster
komar.peter@soszke.sk
 
 
Ing. Nikola Kožejová Rozvrh
Majsterka
kozejova.nikola@soszke.sk
 
 
PhDr. Danica Kurucová Rozvrh
Triedna učiteľka: II.KM
danicakurucova@gmail.com
 
 
Ing. Peter Lehotský Rozvrh
Triedny učiteľ: I.B
Triedny učiteľ: III.BD
lehotsky.peter@soszke.sk,lehotskyp@gmail.com
 
 
PhDr. Daniela Majicová Rozvrh
učiteľka, SOŠ železničná, Palackého 14, Košice
majicova.daniela@soszke.sk,dankamaj@azet.sk
 
 
Ing. Valéria Mangerová Rozvrh
Triedna učiteľka: I.KM
mangerova@gmail.com
 
 
Bc. Eva Matejovská Vychovávateľka
matejovska.eva@soszke.sk
 
 
Mgr. Eva Mryglotová Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.KM
Vedie krúžok: Dejepisný
 
 
František Nagy Rozvrh
Majster
nagy.frantisek@soszke.sk
 
 
Mgr. Peter Német Rozvrh
Majster
nemet.peter@soszke.sk
 
 
Ing. Monika Oravcová Rozvrh
Majsterka
oravcova.monika@soszke.sk
 
 
Ing. Peter Papcun Rozvrh
Triedny učiteľ: III.EF
papcun308@gmail.com
 
 
Ing. Jaroslav Petrovský Rozvrh
Učiteľ
 
 
Bc. Rastislav Prítoka Rozvrh
Majster
pritoka.rastislav@soszke.sk
Foto Ing. Anna Purczová Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Počítačový
apurczova@gmail.com,purczova.anna@soszke.sk
 
 
Ľubomír Rigda Rozvrh
Majster
rigda.lubomir@soszke.sk
 
 
Bc. Ján Sedlák Vychovávateľ
sedlak.jan@soszke.sk
 
 
Mgr. Pavla Sedláková Rozvrh
Učiteľka
sedlakova.pavla29@gmail.com
 
 
Mgr. Nadežda Szabóová Rozvrh
Triedna učiteľka: II.A
 
 
Ing. Daniel Špilár Rozvrh
Triedny učiteľ: IV.A
Triedny učiteľ: IV.BD
spilar.daniel@soszke.sk
 
 
Bc. Ján Štelbašský Rozvrh
Majster
stelbassky.jan@soszke.sk
 
 
Mgr. Martin Štieber Učiteľ
stieber.martin@soszke.sk
 
 
RNDr. Viera Švedová Rozvrh
Triedna učiteľka: II.B
svedovav@gmail.com
 
 
Július Tuľa Rozvrh
Majster
tula.julius@soszke.sk
 
 
Ján Valko Rozvrh
Majster
valko.jan@soszke.sk
 
 
Ing. Ladislav Veres Rozvrh
Triedny učiteľ: I.EF
veres.ladislav@soszke.sk
 
 
Mgr. Silvia Zemanová Rozvrh
Triedna učiteľka: II.D
brutovska.silvia@soszke.sk,brutovska.s@gmail.com
 
 
Mgr. Stanislav Zurko Vychovávateľ
zurko.stanislav@soszke.sk

© aScAgenda 2020.0.1196 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 13.11.2019

Novinky

Kontakt

  • Stredná odborná škola železničná, Palackého 14, Košice
    Palackého 14, 040 01 Košice

  • +421 55 7201100 - RNDr. Vladimír Korček, riaditeľ školy

    +421 55 6228363 - sekretariát riaditeľa školy

    +421 55 6221937 - Ing.Jana Lenhardtová, zást. riaditeľa školy

    +421 55 7201103 - PaedDr.Eva Wienerová, zást. riaditeľa školy

    +421 55 6780216 - faxové spojenie

    +421 55 7287368 - vrátnica školy

    055/6228363 kl. 306 - výchovná poradkyňa RNDr. Viera Švedová

Fotogaléria