• Aktualizácia údajov

Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
  • ZOO

Do fotogalérie bol pridaný nový album ZOO.

Každoročne sa 22.4. pripomína sviatok planéty, ktorá nás nielen nosí na svojom chrbte, ale dáva nám aj všetko potrebné pre život aj pre radosť. Pri príležitosti Dňa Zeme sa žiaci II.KM triedy zúčastnili prednášky a prehliadky v ZOO Dome na Mojmírovej ulici v Košiciach, kde sa dozvedeli veľa zaujímavých informácií o užitočnosti a súčasnom prístupe k ochrane plazov, obojživelníkov a iných členov zvieracej ríše v krajinách ich výskytu. Zároveň sa počas výkladu zoznámili so zaujímavými faktami z biológie. Vedeli ste, napríklad, že jediný kontinent, na ktorom nežijú hady, je Antarktída? Alebo že ak zröntgenujeme tohto plaza, uvidíme na ňom zadné končatiny? Naši druháci mali jedinečnú možnosť interaktívnou formou si vyskúšať, aký jemný je dotyk hadej kože, či ako uchopiť korytnačku.

• Deň učiteľov – oceňovanie pedagogických zamestnancov

Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň učiteľov – oceňovanie pedagogických zamestnancov.

Dňa 12. apríla 2024 riaditeľ Regionálneho úradu školskej správy v Košiciach pán Mgr. Pavol Hamrák ocenil pri príležitosti sviatku Dňa učiteľov riaditeľku školy, Ing. Janu Lenhardtovú, za jej dlhoročnú riadiacu, odbornú, profesionálnu prácu v školstve – vo výchove a vzdelávaní. Plaketu J. A. Komenského odovzdal štátny tajomník Ministerstva školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR pán RNDr. Slavomír Partila. Kolektív SOŠ železničnej v Košiciach sa pripája ku gratulácii a želá pani riaditeľke veľa ďalších pracovných úspechov. Na návrh riaditeľky školy prevzal ocenenie zároveň pán Ing. Peter Lehotský, učiteľ odborných elektrotechnických predmetov, za dlhoročný pedagogický, profesionálny prínos v oblasti odborného vzdelávania v SOŠ železničnej v Košiciach. Srdečne blahoželáme!

• Hodina deťom

Do fotogalérie bol pridaný nový album Hodina deťom.

• Lyžiarsky kurz 2

Do fotogalérie bol pridaný nový album Lyžiarsky kurz 2.

• SOČ

Do fotogalérie bol pridaný nový album SOČ.

školské kolo

• Lyžiarsky kurz 1

Do fotogalérie bol pridaný nový album Lyžiarsky kurz 1.

• Ľudské práva

Do fotogalérie bol pridaný nový album Ľudské práva.

Dňa 8.2.2024 sa Jaroslav Bogdanovský z II.KM zúčastnil krajského kola 26. ročníka Olympiády ľudských práv, kde získal 9. miesto. Blahoželáme.

• Futbalový turnaj

Do fotogalérie bol pridaný nový album Futbalový turnaj.

1 až 3 ročník Poradie víťazov : 2F,2A,3A,3D,2D,2OB,2E,3OB,1OB,1A

• Študuj vodnú dopravu, cestovný ruch - Bratislava

Do fotogalérie bol pridaný nový album Študuj vodnú dopravu, cestovný ruch - Bratislava.

Exkurzia 7.2.2024

• Imatrikulácia

Do fotogalérie bol pridaný nový album Imatrikulácia.

December 2023

• MIKULÁŠ

Do fotogalérie bol pridaný nový album MIKULÁŠ.

• Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok

Do fotogalérie bol pridaný nový album Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok .

• ZENIT Strojárstvo krajské kolo Košice Šaca

Do fotogalérie bol pridaný nový album ZENIT Strojárstvo krajské kolo Košice Šaca.

• Snehuliak

Do fotogalérie bol pridaný nový album Snehuliak.

• Krokusy

Do fotogalérie bol pridaný nový album Krokusy.

projekt krokusy

• Športové aktivity

Do fotogalérie bol pridaný nový album Športové aktivity.

• Maják pre dopravu

Do fotogalérie bol pridaný nový album Maják pre dopravu.

Naši žiaci Norbert Hegykozy a Kristián Kováč – III.KM trieda získali 15.11.2023 Cenu ministra dopravy Slovenskej republiky za 1. miesto v celoslovenskej súťaži Maják pre dopravu – Cestuj udržateľne za krásami Slovenska.

• Enigma

Do fotogalérie bol pridaný nový album Enigma.

strana: